Вибрационная шлифмашина Bosch GSS 160-1 (0.18 кВт, 100x150 мм) (06012A2300)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Амплітуда коливань / ходів | 1.6 мм |
| Вес | 1.2 кг |
| Габарити платформи | 100x150 мм |
| Габаритні розміри | 290x110x145 мм |
| Дополнительно | тип кріплення шліфлистів - липучки, робота однією рукою |
| Кількість коливань / ходів | 24000 кол/хв |
| Обрабатываемый материал | бетон, дерево, метал |
| Площадь обработки | 1.5 кв.м |
| Мощность | 180 Вт |
| Тип питания | Сеть |
| Фильтр | мікрофільтр |
| Скорость вращения вала | 12000 об/хв |
Информация для заказа
- Цена: 7 716 ₴











