Робот-газонокосарка AL-KO Robolinho 822 W (20 В, 2.5 А*год, 230 мм) (127696)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AL-KO |
| Уровень шума | 60 дБ |
| Тип передвижения | Самоходная |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 8.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2.5 А*год |
| Висота обробки | 22-55 мм |
| Габаритні розміри | 630x430x270 мм |
| Дополнительно | функція мульчування, косіння, регулювання висоти, вбудований датчик дощу, функція ECO, можливість підключення до WiFi, датчики безпеки, 3 можливих точки початку косіння, здатність долати підйоми до 45° та вузькі проїзди (60 см) без додаткових налаштувань |
| Комплектация | базова станція, інструкція, гарантійний талон, упаковка |
| Количество ножей | 4 |
| Матеріал корпуса | ABS-пластик |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Площадь обработки | 800 кв.м |
| Тип пересування | самохідна |
| Тип пуску | електростарт |
| Время работы | 1 год |
| Ширина обработки | 230 мм |
Информация для заказа
- Цена: 45 999 ₴










