Акумуляторна газонокосарка Bosch GRA 18V2-46 Professional (18 В, без АКБ, 460 мм) (06008C8000)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Тип передвижения | Несамоходная |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 27.7 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота обробки | 30-70 мм |
| Габаритні розміри | 1210x360x1030 мм |
| Дополнительно | мульчування, регулювання рукоятки, індикація зарядки |
| Комплектация | без АКБ і ЗП, 2х ізоляційні ключі (1 600 A02 YF4), заглушка для мульчі (1 600 A02 R3X), інструкція, гарантійний талон |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Площадь обработки | до 1000 кв.м |
| Уровень шума | 94 дб(A) |
| Різальна система | лопастний ніж |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Тип пересування | несамохідна |
| Травозбірник | 60 л |
| Ширина обработки | 460 мм |
Информация для заказа
- Цена: 23 844 ₴











