Акумуляторний тример Bosch GRT 18V-33 Solo (18 В, без АКБ, 330 мм) (06008D0000)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габаритні розміри | 220x1625x136 мм |
| Додатково | контроль обертів, підтримка обертів |
| Діаметр волосіні | 2.4 мм |
| Комплектація | без АКБ і ЗП, ключ, косильна головка, ніж, інструкція, гарантійний талон |
| Напруга живлення | 18 В |
| Рівень шуму | 77 дБА |
| Різальна система | ніж / косильна головка |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Швидкість обертання вала | 6400 об/хв |
| Ширина оброблення | 330 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 188 ₴











