Плазморез PATON StandardCUT-45 MAXflow (5.5 кВА, 45 А, 220 В) (1063004512)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Paton |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 17.1 кг |
| Габаритні розміри | 428x305x292 мм |
| Дополнительно | плавне регулювання струму, захист від перевантажень, блок безконтактного підпалу (осцилятор) |
| ККД | 90% |
| Комплектация | джерело живлення плазмової різки з мережевим кабелем 3 м, фірмовий гофрокороб PATON, плазмотрон 4 м, кабель зварювальний з клемою "маса" ABICOR BINZEL 4 м, штуцер для швидкоз'ємного з'єднання, інструкція з експлуатації |
| Максимальная потребляемая мощность | 7 кВА |
| Напряжение питания | 220 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 5.5 кВА |
| Підходить для | ручного різання металів і сплавів плазмовою дугою в повітряному потоці |
| Сила тока | 20-45 А |
| Система охлаждения | примусове |
| Степень защиты | IP23 |
| Толщина металла | для різки: 10 мм |
| Тривалість навантаження (ТН) | 50% |
Информация для заказа
- Цена: 35 199 ₴






