Тележка складная для баллона BLUETOOLS (200 кг, PU) (190-1022)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BLUETOOLS |
| Грузоподъемность | 200 кг |
| Цвет | Черный |
| Количество колес | 2 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 8.2 кг |
| Ось | труба 20х2 мм, довжина 440 мм |
| Габарити платформи | 300х220 мм |
| Габаритні розміри | 500х1550х440 мм |
| Дополнительно | ланцюжок: матеріал – метал, товщина 8 мм, довжина 500 мм, кріплення під колеса: матеріал – листовий метал, товщина 3 мм |
| Діаметр коліс (передніх / задніх) | 280 мм |
| Покрытие | Порошковая краска |
| Руків'я | 1550 мм |
| Тип колеса | поліуретанове |
Информация для заказа
- Цена: 2 800 ₴






