Тележка складская BLUETOOLS (200 кг, PU) (190-1021)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BLUETOOLS |
| Грузоподъемность | 200 кг |
| Цвет | Черный |
| Количество колес | 2 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 12.4 кг |
| Ось | труба 20х2 мм, довжина 520 мм |
| Габарити платформи | 410х250 мм |
| Габаритні розміри | 500х1550х440 мм |
| Дополнительно | кріплення під колеса: матеріал – листовий метал, товщина 3 мм |
| Діаметр коліс (передніх / задніх) | 280 мм |
| Покрытие | Порошковая краска |
| Руків'я | 1400 мм |
| Тип колеса | поліуретанове |
Информация для заказа
- Цена: 3 300 ₴






