
Тачка строительная ЦВЕТКА PRO NASCAR (90 л, 180 кг, PU) (110-4083)
4 339 ₴
- Готово к отправке
- Код: 110-4083
+380 (97) 306-03-40
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Тачка строительная ЦВЕТКА PRO NASCAR (90 л, 180 кг, PU) (110-4083)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | КВІТКА PRO |
| Грузоподъемность | 180 кг |
| Количество колес | 1 шт |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 20.7 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ось | діаметр - 20 мм, довжина - 128 мм |
| Габаритні розміри | 1430х530х640 мм |
| Цвет | рама червона, кузов чорний |
| Кузов | матеріал - сталь 2 мм; покриття - порошкове фарбування |
| Объем | 90 літрів |
| Рама | покриття - порошкова фарба / діаметр труби 32 мм, товщина сталі 1.2 мм |
| Тип | суцільнозварна з підпоркою |
| Тип колеса | поліуретанове; діаметр 380 мм, 4х8" |
Информация для заказа
- Цена: 4 339 ₴





