Пила цепная аккумуляторная AL-KO CS 4030 LI 36V (36 В, 5 А*ч, 300 мм) (113860)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AL-KO |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4.45 кг |
| Габарити полотна | 300 мм |
| Дополнительно | безключовий натяг ланцюга, автозмащення ланцюга, універсальна акумуляторна система |
| Комплектация | акумулятор 36V, 5Ah (1 шт), зарядний пристрій, ланцюг і шина Oregon, захисний кожух, картонна коробка |
| Крок зубців | 3/8" |
| Напруга акумулятора | 36 В |
| Об'єм оливного бака | 0.2 л |
| Уровень шума | 101 дБ(А) |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Швидкість ланцюга | 16.3 м/с |
Информация для заказа
- Цена: 18 999 ₴




