Насос центробежный погружной AQUATICA Dongyin 4SEm2/5 (0.25 кВт, 2700 л/ч) (62361)
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Aquatica |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 9.5 кг |
| Висота напору | 43 м |
| Габаритні розміри | 800x110x170 мм |
| Глубина погружения | 60 м |
| Длина кабеля | 25 м |
| Дополнительно | механічне ущільнення: кераміка/графіт; робоче колесо та дифузор: технополімер; вихідний фланець: латунь |
| Диаметр | насоса - 75 мм, свердловини - від 93 до 110 мм |
| Діаметр патрубка / з'єднання | 1 1/4" |
| Клас ізоляції | F |
| Количество фаз | 1 |
| Матеріал корпуса | нержавіюча сталь AISI 304 |
| Напряжение питания | 220 В |
| Обмотка двигуна | мідь |
| Мощность | 250 Вт |
| Производительность | 1800 л/год, максимальна - 2700 л/год |
| Робочий механізм | відцентровий |
| Розмір часток у воді | не більше 0.25% |
| Сила тока | 2.5 А |
| Температура нагрівання | 35 °C |
| Тип | свердловинний |
| Тип двигателя | асинхронний, оливонаповнений, з вбудованим в обмотку термозахистом |
| Частота | 50 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 6 538 ₴


