Набор ударных головок Bosch PRO Extra Deep (1/2", 17-21 мм, 86 мм, 3 шт.) (2608003033)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.8 кг |
| Габаритні розміри | 118x94x46 мм |
| Длина | 86 мм |
| Дополнительно | фосфатне покриття |
| Комплектация | головки (3 шт.), захисний чохол для головок, інструкція, гарантійний талон, упаковка |
| Кількість предметів в наборі / пакуванні | 3 шт. |
| Материал | CrMo BV2 (хромомолібденова сталь) |
| Посадковий квадрат | 1/2" |
| Підходить для | шуруповерта, гайковерта |
| Размер | 17/19/21 мм |
| Тип шлица | шестигранний HEX, H |
Информация для заказа
- Цена: 1 139 ₴





