Набор ударных торцевых головок Bosch Pro Impact Socket Deep Set (1/4" 6-14 мм, 50 мм, 9 шт.) (2608003035)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.4 кг |
| Длина | 50 мм |
| Комплектация | головки (9 шт.), захисний чохол для головок, інструкція, гарантійний талон, упаковка |
| Кількість предметів в наборі / пакуванні | 9 шт. |
| Материал | CrMo BV2 (хромомолібденова сталь) |
| Підходить для | шуруповерта, гайковерта |
| Размер | 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / 12 / 13 / 14 мм |
| Тип | ударні |
| Тип шлица | шестигранний HEX, H |
| Хвостовик | 1/4" |
Информация для заказа
- Цена: 1 038 ₴





