Набор ударных торцевых головок Bosch PRO Impact Socket Deep (3/4", 17-32 мм, 90 мм, 9 шт.) (2608003042)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 6.1 кг |
| Длина | 90 мм |
| Комплектация | головки (9 шт.), захисний чохол для головок, інструкція, гарантійний талон, упаковка |
| Кількість предметів в наборі / пакуванні | 9 шт. |
| Материал | CrMo BV2 (хромомолібденова сталь) |
| Підходить для | шуруповерта, гайковерта |
| Размер | 17 / 19 / 21 / 22 / 23 / 24 / 27 / 30 / 32 мм |
| Тип | ударні |
| Тип шлица | шестигранний HEX, H |
| Хвостовик | 3/4" |
Информация для заказа
- Цена: 5 703 ₴




