
Ударна торцева головка Bosch Pro Impact Socket Standard (1/2", 17х38 мм) (2608003048)
144 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2608003048
+380 (97) 306-03-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ударна торцева головка Bosch Pro Impact Socket Standard (1/2", 17х38 мм) (2608003048)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.09 кг |
| Діаметр | 30, 26.60 мм |
| Загальна довжина | 38 мм |
| Матеріал | CrMo BV2 (хром-молібденова сталь) |
| Посадковий квадрат | 1/2" |
| Розмір | 17 мм |
| Різьба | M 10 |
| Тип | ударна |
| Тип шліца | шестигранний HEX, H |
Інформація для замовлення
- Ціна: 144 ₴



