
Ударна торцева головка Bosch Pro Impact Socket Deep (1/2", 22х77 мм) (2608003053)
259 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2608003053
+380 (97) 306-03-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ударна торцева головка Bosch Pro Impact Socket Deep (1/2", 22х77 мм) (2608003053)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.26 кг |
| Діаметр | 19.5, 29.80 мм |
| Загальна довжина | 77 мм |
| Матеріал | CrMo BV2 (хром-молібденова сталь) |
| Посадковий квадрат | 1/2" |
| Розмір | 22 мм |
| Різьба | M 14 |
| Тип | ударна |
| Тип шліца | шестигранний HEX, H |
Інформація для замовлення
- Ціна: 259 ₴



