Отвертка диэлектрическая Bosch Professional VDE (SL 3.5,75 мм) (1600A02NC1)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.03 кг |
| Габаритні розміри | 160x26x26 мм |
| Материал | сталь S2 |
| Підходить для | безпечної роботи під напругою до 1000 В |
| Робоча довжина | 75 мм |
| Размер | 3.5 мм |
| Руків'я | виконано з термопластичного еластомеру (TPE) |
| Тип | діелектрична |
| Тип шлица | SL |
Информация для заказа
- Цена: 312 ₴



