Отвертка диэлектрическая Bosch VDE Professional (TX15, 75 мм) (1600A02NC6)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.02 кг |
| Габаритні розміри | 160x26x26 мм |
| Материал | сталь S2 |
| Підходить для | безпечної роботи з електрообладнанням під напругою до 1000 В |
| Робоча довжина | 75 мм |
| Размер | 4 мм |
| Руків'я | виконано з термопластичного еластомеру (TPE) |
| Тип | діелектрична |
| Тип шлица | TX |
Информация для заказа
- Цена: 362 ₴



