Диэлектрическая отвертка Bosch VDE Professional (TX20, 100 мм) (1600A02NC7)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.06 кг |
| Габаритні розміри | 200x31x31 мм |
| Дополнительно | для безпечної роботи під напругою до 1000 В |
| Материал | сталь S2 |
| Робоча довжина | 100 мм |
| Размер | 5 мм |
| Руків'я | термопластичний еластомер (TPE) |
| Тип | діелектрична |
| Тип шлица | TX |
Информация для заказа
- Цена: 412 ₴




