Діелектрична викрутка Bosch VDE Professional (TX30, 125 мм) (1600A02NC9)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.1 кг |
| Габаритні розміри | 245x39x39 мм |
| Матеріал | сталь S2 |
| Підходить для | безпечної роботи під напругою до 1000 В |
| Робоча довжина | 100 мм |
| Розмір | 6 мм |
| Руків'я | термопластичний еластомер (TPE) |
| Тип | діелектрична |
| Тип шліца | TX |
Інформація для замовлення
- Ціна: 462 ₴



