Диэлектрическая отвертка Bosch VDE Professional (SL/PZ1x100 мм) (1600A02ND6)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.05 кг |
| Габаритні розміри | 200x31x31 мм |
| Материал | сталь S2 |
| Підходить для | безпечної роботи під напругою до 1000 В |
| Робоча довжина | 100 мм |
| Размер | 4.5 мм |
| Руків'я | термопластичний еластомер (TPE) |
| Тип | діелектрична |
| Тип шлица | SL/PZ |
Информация для заказа
- Цена: 617 ₴



