Диэлектрическая отвертка Bosch VDE Professional (SL/PZ2x125 мм) (1600A02ND7)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.1 кг |
| Габаритні розміри | 245x39x39 мм |
| Материал | сталь S2 |
| Підходить для | безпечної роботи під напругою до 1000 В |
| Робоча довжина | 125 мм |
| Размер | 6 мм |
| Руків'я | термопластичний еластомер (TPE) |
| Тип | діелектрична |
| Тип шлица | SL/PZ |
Информация для заказа
- Цена: 723 ₴



