Набор торцевых диэлектрических ключей Bosch VDE Professional (7-14 мм, HEX, 6 шт) (1600A02NF3)
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Дополнительно | магнітні наконечники |
| Комплектация | набір викруток-ключів 7-14 мм (6 шт.), вкладка для кейса 1/2 L-Boxx, інструкція, гарантійний талон, упаковка |
| Кількість предметів в наборі / пакуванні | 6 шт. |
| Материал | сталь S2 |
| Підходить для | безпечної роботи під напругою до 1000 В |
| Робоча довжина | 125 мм |
| Размер | 7/8/10/12/13/14 мм |
| Руків'я | виконано з термопластичного еластомеру (TPE) |
| Тип | діелектричні |
| Тип шлица | HEX |
Информация для заказа
- Цена: 5 095 ₴




