
Набор диэлектрических отверток Bosch VDE Professional SL/PH (7 шт.) (1600A02NF7)
2 108 ₴
- Готово к отправке
- Код: 1600A02NF7
+380 (97) 306-03-40
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Набор диэлектрических отверток Bosch VDE Professional SL/PH (7 шт.) (1600A02NF7)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплектация | набір викруток (6 шт.), однополюсний фазний тестер SL3, інструкція, гарантійний талон, упаковка |
| Кількість предметів в наборі / пакуванні | 7 шт. |
| Материал | сталь S2 |
| Підходить для | безпечної роботи під напругою до 1000 В |
| Робоча довжина | 75 / 100 / 125 мм |
| Размер | 2.5 / 3.5 / 5.5 / 6.5 мм |
| Руків'я | виконано з термопластичного еластомеру (TPE) |
| Тип | діелектричні |
| Тип шлица | SL / PH |
Информация для заказа
- Цена: 2 108 ₴



