Діелектричний знімач ізоляції проводів Bosch Professional VDE (160 мм) (1600A02NE7)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.18 кг |
| Габаритні розміри | 168x54x28 мм |
| Довжина: | 160 мм |
| Додатково | антитиковзке покриття, регулювальний гвинт з пружиною |
| Діаметр | 0-10 мм2 |
| Матеріал | хром-ванадієва сталь |
| Підходить для | роботи з кабелями |
| Руків'я | покрите ізоляцією з термопластичного поліуретану (TPU) |
| Тип | кліщі для зняття ізоляції |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 285 ₴



