Диэлектрический кабельный нож Bosch Professional VDE (51.6 мм) (1600A02NF5)
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.08 кг |
| Длина | 51.6 мм |
| Материал | сталь S2 |
| Підходить для | роботи з кабелями і проводами |
| Руків'я | з термопластичного поліуретану (TPU) |
| Тип | діелектричний |
| Ширина | 18 мм |
Информация для заказа
- Цена: 929 ₴



