Клещи сантехнические диэлектрические Bosch Professional VDE (250 мм) (1600A02NE5)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.36 кг |
| Габаритні розміри | 255x30x70 мм |
| Длина | 250 мм |
| Дополнительно | протиковзкі сторони захвату, робота однією рукою, стійкість до іржі, багаторівнева система регулювання з кроком 2 мм |
| Підходить для | монтажних та сантехнічних робіт |
| Размер | захоплення губок: 0-46 мм |
| Руків'я | виконано з термопластичного еластомеру (TPE) |
| Тип | діелектричні |
Информация для заказа
- Цена: 2 008 ₴




