Комбинированные диэлектрические плоскогубцы Bosch Professional VDE (180 мм) (1600A02NE1)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.28 кг |
| Габаритні розміри | 185x57x29 мм |
| Длина | 180 мм |
| Дополнительно | важільний механізм дозволяє знизити зусилля під час різання дротів до 30% порівняно зі стандартними бокорізами |
| Материал | хром-ванадієва сталь |
| Підходить для | захоплення, різання, вигину й утримання різних матеріалів |
| Руків'я | виконано з термопластичного еластомеру (TPE) |
| Тип | комбіновані і плоскогубці з довгими кінцями |
Информация для заказа
- Цена: 1 185 ₴



