Набор диэлектрических отверток Bosch Professional VDE Torx (7 шт) (1600A02NF8)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 75, 100, 125 мм; наконечника тестера: 66.2 мм |
| Комплектация | викрутки TX (6 шт.), однополюсний фазний тестер, інструкція, гарантійний талон, упаковка |
| Кількість предметів в наборі / пакуванні | 7 шт. |
| Материал | сталь S2 |
| Підходить для | безпечної роботи під напругою до 1000 В |
| Размер | шліца тестера: 3 мм; шліца викруток: 4, 5, 5,5, 6, 8 мм |
| Руків'я | виконано з термопластичного еластомеру (TPE) |
| Тип | діелектричні |
| Тип шлица | викруток: TX (шестипроменевий); тестера: SL |
Информация для заказа
- Цена: 2 058 ₴




