Обжимные диэлектрические клещи Bosch Professional VDE (180 мм) (1600A02NE6)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.26 кг |
| Габаритні розміри | 180x57x29 мм |
| Длина | 180 мм |
| Дополнительно | дев'ятиступеневе регулювання, яке дає змогу підлаштовуватися під обтискання проводів розрізом 0,25-16 мм² |
| Материал | хром-ванадієва сталь |
| Підходить для | монтажних та сантехнічних робіт |
| Размер | захоплення губок: 0-46 мм |
| Руків'я | виконано з термопластичного еластомеру (TPE) |
| Тип | діелектричні |
Информация для заказа
- Цена: 1 646 ₴



