Набор диэлектрических инструментов Bosch Professional VDE (7 шт) (1600A02NG3)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Вес | 0.76 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 51.5, 66.2, 75, 100, 125, 200 мм |
| Дополнительно | пройшли випробування при напрузі 10000 В і отримали сертифікацію VDE на 1000 В відповідно до DIN EN/IEC 60900 |
| Комплектация | набір інструментів (7 шт.): 3 викруток, довгогубців, діагонального бокоріза, викрутки тестера та ножа для зняття ізоляції; вкладиш 1/2 L-BOXX; інструкція; гарантійний талон; упаквока |
| Кількість предметів в наборі / пакуванні | 7 шт. |
| Материал | хром-ванадієва сталь |
| Підходить для | електриків і фахівців з обслуговування |
| Размер | 1, 3.5, 6.5 мм |
| Тип | діелектричні |
| Тип шлица | SL, PH |
Информация для заказа
- Цена: 4 477 ₴



