Набор диэлектрических плоскогубцев и отверток Bosch Professional VDE (5 шт.) (1600A02NG2)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.7 кг |
| Длина | 160, 200 мм |
| Дополнительно | пройшли випробування при напрузі 10000 В і отримали сертифікацію VDE на 1000 В відповідно до DIN EN/IEC 60900 |
| Комплектация | набір інструментів (5 шт.) з: 3 викруток, довгогубців і діагонального бокоріза; вкладиш 1/2 L-BOXX; інструкція; гарантійний талон; упаковка |
| Кількість предметів в наборі / пакуванні | 7 шт. |
| Материал | хром-ванадієва сталь |
| Підходить для | електриків і фахівців з обслуговування |
| Размер | 2, 3.5, 6.5 мм |
| Тип | діелектричні |
| Тип шлица | SL, PH |
Информация для заказа
- Цена: 3 343 ₴




