Смешанный набор диэлектрических отверток Bosch Professional VDE (14 шт.) (1600A02NF9)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.7 кг |
| Длина | 75, 100, 125 мм |
| Дополнительно | пройшли випробування при напрузі 10000 В і отримали сертифікацію VDE на 1000 В відповідно до DIN EN/IEC 60900 |
| Комплектация | набір інструментів (14 шт.) з: 13 викруток, 1 однополюсний фазовий тестер; вкладиш 1/2 L-BOXX; інструкція; гарантійний талон; упаковка |
| Кількість предметів в наборі / пакуванні | 14 шт. |
| Материал | хром-ванадієва сталь |
| Підходить для | електриків і фахівців з обслуговування |
| Размер | 1, 2, 2.5, 3.5, 6.5, 10 мм |
| Тип | діелектричні |
| Тип шлица | SL, PH, PZ, TX |
Информация для заказа
- Цена: 4 628 ₴




