Підігрівач кисню електричний Донмет ПЕ-01К (993.000.07)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Донмет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,75 кг |
| Довжина кабелю | не менше 2 м |
| Найбільша пропускна спроможність | 50 л/хв |
| Найбільший тиск газу | 20 МПа / 200 bar |
| Номінальна споживана потужність | 100 Вт |
| Опір ізоляції при t=250С | не менше 5 МОм |
| Приєднувальні розміри входу та виходу | G3/4 |
| Робоча напруга | ~/= 36±10% В |
| Температура нагрівання підігрівача, за якої відбувається відключення від електричної мережі | 80±10 0С |
| Час виходу у встановлений режим | не більше 3 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 819 ₴


