Пиляльний диск Bosch MULTI MATERIAL (216х30х2.5) (2608640447)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 216 мм |
| Кут заточування | -5 ° |
| Кількість зубців | 80 |
| Максимальна частота обертання | 7000 об/хв |
| Матеріал | сталь SK5 (> 40 HRC) |
| Оброблюваний матеріал | дерево, метал, ламінат, пластик, сендвіч-панелі |
| Форма зубця | HLTCG |
| Ширина пропилу/товщина диска | 2,5/1,8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 376 ₴



