Садова тачка КВІТКА PRO Formula 1 Industrial (100 л, 180 кг, FR) (110-4098)
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 17.2 кг |
| Основні | |
| Вантажопідйомність | 180 кг |
| Кількість коліс | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ось | діаметр - 20 мм, довжина - 128 мм |
| Габаритні розміри | 1500х640х620 мм |
| Колір | рама червона; кузов чорний |
| Кузов | матеріал - оцинкована сталь 1 мм; покриття - чорна порошкова фарба |
| Об'єм | 100 літрів |
| Рама | покриття - порошкова фарба, діаметр труби 32 мм, товщина сталі 1.2 мм |
| Тип | суцільнозварна з підпоркою |
| Тип колеса | каучукове; діаметр 380 мм, 4х8" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 349 ₴


