Масляний обігрівач ТЕРМІЯ Н1120 (2 кВт)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Термія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 13.8 кг |
| Габаритні розміри | 620х635х150 мм |
| Додатково | Автоматичне підтримування температури, електромеханічний біметалевий термостат, функція антизамерзання «Anti-frost», захист від перегріву, захист при перекиданні |
| Кількість секцій | 11 |
| Напруга живлення | 230В/50Гц |
| Площа обігрівання | До 32 м2 |
| Потужність | 0,8 / 1,2 / 2 кВт |
| Ступінь захисту оболонки | IP20 |
| Керування | Механічне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 249 ₴


