Электрический конвектор ТЕРМИЯ Эконом ЭВНА-2,5/230С2М(си) (2.5 кВт) (EBHA25230)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Термія |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 5.4 кг |
| Габаритні розміри | 910х450х120 мм |
| Дополнительно | Функція антизамерзання «Anti-frost», захист від перегріву, автоматичне підтримування температури |
| Клас захисту від ураження ел. струмом | 2 клас |
| Кількість ступенів нагріву | 2 |
| Напряжение питания | 230 В |
| Мощность | 2500 Вт |
| Способ установки | Встановлення на стіну |
| Ступінь захисту оболонки | IP20 |
| Тип нагревательного элемента | Zig-Zag (стрічковий) |
| Тип термостата | Електромеханічний біметалевий |
Информация для заказа
- Цена: 2 376 ₴





