Электрический конвектор ТЕРМИЯ Комфорт ЭВУА-1,5/230-2(сп) (1.5 кВт) (EBYA15230-2)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Термія |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3,1 кг |
| Габаритні розміри | 525х495х200 мм |
| Клас захисту від ураження ел. струмом | 2 клас |
| Кількість ступенів нагріву | 2 |
| Напряжение питания | 230 В |
| Мощность | 1500 Вт |
| Способ установки | Встановлення на підлогу |
| Ступінь захисту оболонки | IP20 |
| Тип нагревательного элемента | Zig-Zag (стрічковий) |
| Тип термостата | Електромеханічний біметалевий |
Информация для заказа
- Цена: 1 349 ₴




