Акумуляторний тример Husqvarna 215iL (36 В, без АКБ, 310 мм) (9705360-01)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Husqvarna |
| Характеристики электродвигателя и аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага без батареї | 2.9 кг |
| Габаритні розміри | 173x32x24 см |
| Гарантований рівень потужності звуку, LWA | 92 дБ(А) |
| Источник питания | Акумулятор |
| Дополнительно | телескопічна штанга, регульована ручка, автоматичне відключення |
| Диаметр лески | 2 мм |
| Комплектация | Без АКБ і ЗП, тримерна головка Husqvarna R25В, інструкція, гарантійний талон |
| Рівень звукового тиску на вухо оператора | 74.9 дБ(А) |
| Різальна система | волосінь |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Тримерна головка | R25B |
| Ширина скошування | 310 мм |
Информация для заказа
- Цена: 8 999 ₴



