
Драбина алюмінієва 3-х секційна BLUETOOLS (3х12 сходинок) (160-9009)
9 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: 160-9009
+380 (97) 306-03-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Драбина алюмінієва 3-х секційна BLUETOOLS (3х12 сходинок) (160-9009)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BLUETOOLS |
| Вага | 16.5 кг |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота в складеному вигляді | 3,3 м |
| Висота драбини у вигляді λ | 5,7 м |
| Висота драбини у вигляді стремянки | 3,2 м |
| Висота у розкладеному вигляді | 8,49 м |
| Кількість секцій / сходинок | 3х12 |
| Макс. висота у вигляді стремянки | 4,4 м |
| Макс. робоча висота драбини у вигляді λ | 6,9 м |
| Максимальна робоча висота | 9,69 м |
| Товщина профілю | 20 мм |
| Товщина стінки профілю | 1,2 мм |
| Ширина | 35,5/41/48 мм |
| Ширина профілю | 62 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴










