Ножницы для травы аккумуляторные Bosch EasyShear (3.6 В, 1.5 А*ч) (0600833303)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1.5 A*год |
| Вес | 0.55 кг |
| Длина ножа | 120 мм (кущі) |
| Діаметр гілки | 8 мм |
| Комплектация | кабель Micro-USB, ніж для кущів 120 мм (F016800588), ніж для трави 100 мм (F016800589) |
| Напруга акумулятора | 3.6 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тривалість заряджання акумулятора | 3 год |
| Время работы | до 40 хв |
| Ширина ножа | 100 мм (трава) |
Информация для заказа
- Цена: 2 640 ₴









