
Будівельний осушувач повітря NEO TOOLS (0.95 кВт, 250 м²) (90-161)
57 153 ₴
- Готово до відправки
- Код: 90-161
+380 (97) 306-03-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Будівельний осушувач повітря NEO TOOLS (0.95 кВт, 250 м²) (90-161)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 40 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Додатково | режим автоматичного розморожування, таймер, дисплей, програматор 24 год |
| Колір | помаранчевий, чорний |
| Комплектація | дренажна трубка, ручка, набір гвинтів, керівництво користувача |
| Напруга живлення | 220 В |
| Площа приміщення (м2) | 250 м2 |
| Потужність | 950 Вт |
| Тип | Портативний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 57 153 ₴










