Масляный обогреватель промышленный NEO Tools (30 кВт, 750 куб.м/ч) (90-081)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NEO Tools |
| Производительность | 750 куб. м/час |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 19.5 кг |
| Характеристики дизельных пушек | |
| Расход топлива | 2.8 л/ч |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритні розміри | 900х495х420 мм |
| Длина кабеля | 1.3 м |
| Дополнительно | термостат, колеса, індикатор рівня палива (для експлуатації необхідно підключити агрегат до розетки 230В, оскільки під час згоряння палива утворюється вуглекислота, необхідно забезпечити вентиляцію приміщення відповідно до інструкції) |
| Напряжение питания | 230 В ~50 Гц |
| Объем топливного бака | 34 л |
| Мощность | 30 кВт |
| Степень защиты | IPX4 |
| Тип питания | дизель/керосин |
Информация для заказа
- Цена: 20 600 ₴











