Мойка высокого давления Idrobase Transformer Hawk (7.5 кВт, ~3ф, 900 л/ч) (32444)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Idrobase |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 88 кг |
| Габаритні розміри | 810х590х1040 мм |
| Длина кабеля | 5 м |
| Довжина шлангу | 10 м |
| Комплектация | шланг високого тиску 10 м, пістолет, подовжувач для пістолета 900 мм, сопло, картонна коробка, інструкція з експлуатації, гарантійний талон |
| Материал | помпи: латунь |
| Мощность | 7500 Вт |
| Производительность | 900 л/год |
| Підходить для | очищення поверхонь від забруднення за допомогою води під високим тиском |
| Температура води | 40°C |
| Давление | 250 бар |
Информация для заказа
- Цена: 194 997 ₴


