Мойка высокого давления Idrobase Stella Maggiore ZX.1395-TS-QC (5.5 кВт, 900 л/час) (32460)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Idrobase |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 190 кг |
| Габаритні розміри | 570x1200x860 мм |
| Длина кабеля | 5 м |
| Довжина шлангу | 10 м |
| Дополнительно | колеса для транспортування, вбудований бак для води (7 л), підігрів води, забір хімії з ємності, вбудований манометр, захист від перегріву, система Total Stop |
| Комплектация | шланг високого тиску (10 м), пістолет, подовжувач для пістолета 900 мм, сопло, інструкція з експлуатації, гарантійний талон, упаковка |
| Кількість обертів валу при номінальному навантаженні | 1000 об/хв |
| Материал | помпи: латунь |
| Матеріал корпуса | термоформований полістирол |
| Напряжение питания | 380 В |
| Объем топливного бака | 20 л (для підігріву води) |
| Мощность | 5500 Вт (7.5 к.с.) |
| Производительность | 900 л/год |
| Степень защиты | IP55 |
| Температура води | 90°C |
| Тип двигателя | Электрический |
| Давление | 200 бар |
Информация для заказа
- Цена: 257 142 ₴



