Отбойный молоток Makita HM1307C (1.51 кВт, 25.5 Дж)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Вес | 15.3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритні розміри | 715 x 129 x 266 мм |
| Дополнительно | електронний регулятор швидкості, світлодіодна індикація заміни щіток, світлодіодний індикатор електричного ланцюга, плавний пуск та система стабілізації швидкості, бічна рукоятка поворотна на 360° |
| Энеpгия удаpа | 25,5 Дж |
| Комплектация | пікоподібне зубило P-05549, пластиковий кейс для транспортування 824897-1 |
| Количество ударов | 730 - 1450 уд/хв |
| Патрон | B-Typ, 30 мм |
| Мощность | 1510 Вт |
Информация для заказа
- Цена: 39 555 ₴





