Тележка складная с откидной платформой BLUETOOLS (200 кг, PU) (190-1020)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BLUETOOLS |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 14.4 кг |
| Грузоподъемность | 250 кг |
| Ось | труба 20х2 мм, довжина 580 мм |
| Габарити платформи | 410х300 мм |
| Габаритні розміри | 590х1400х580 мм |
| Дополнительно | відкидна платформа (габарити: 550х340 мм), кріплення під колеса: матеріал – листовий метал, товщина 3 мм |
| Діаметр коліс (передніх / задніх) | 280 мм |
| Количество колес | 2 шт. |
| Покрытие | Порошковая краска |
| Руків'я | 1400 мм |
| Тип колеса | поліуретанове |
Информация для заказа
- Цена: 3 600 ₴










