Перфоратор Makita HR4013C (1.1 кВт, 8 Дж)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 6.8 кг |
| Габаритні розміри | 479x112x263 мм |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 40 мм |
| Діаметр свердління коронкою (бетон, цегла) | 68 мм |
| Энеpгия удаpа | 8 Дж |
| Комплектация | обмежувач глибини 331886-4, бічна ручка 417003-1, кейс |
| Количество ударов | 1450-2900 уд/хв |
| Патрон | SDS-max |
| Мощность | 1100 Вт |
| Режимы работы | свердління з ударом та довбання |
| Скорость вращения вала | 250-500 об/хв |
Информация для заказа
- Цена: 39 246 ₴







