Сварочный инверторный аппарат PATON PRO-350-400V (11.8 кВА, 350 А) (1014035012)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Paton |
| Пользовательские характеристики | |
| Антиприлипання «Anti Stick» | автоматично |
| Вес | 15 кг |
| Габаритні розміри | 144х388х332 мм |
| Гарячий старт «Hot-Start» | регульований |
| Дисплей | + |
| Дополнительно | вбудований блок зниження напруги холостого ходу в режимі РДС «MMA» та блок захисту від зниженої напруги і від короткочасної підвищеної напруги |
| Комплектация | ремінь для перенесення на плечі, мідний кабель (3 м) з електродотримачем Abicor Binzel DE2300, мідний кабель (3 м) с клемою "маса" Abicor Binzel МК300, фірмовий гофрокороб PATON |
| Максимальная потребляемая мощность | 15 кВА |
| Максимальний діючий струм | 450 А |
| Межі зміни напруги мережі живлення | ±15% |
| Напряжение питания | 380 / 400 В |
| Напруга підпалу дуги | 110 В |
| Напряжение холостого хода | 12 / 75 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 10.5-11.8 кВА |
| Сила тока | 15-350 А |
| Степень защиты | IP33 |
| Тип | напівавтомат / ручний |
| Тип зварювання | MIG / MAG / MMA / TIG |
| Товщина дроту | 0.6-1.4 мм |
| Тривалість навантаження (ТН) | 70% |
| Форсаж дуги «Arc-Force» | регульований |
Информация для заказа
- Цена: 36 499 ₴









