
Аргонодуговий інверторный зварювальний апарат PATON StandardTIG DC TIG/MMA/MIG/MAG AC/DC (200 А) без пальника
14 699 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1033020011
+380 (97) 306-03-40
Аргонодуговий інверторный зварювальний апарат PATON StandardTIG DC TIG/MMA/MIG/MAG AC/DC (200 А) без пальника
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Paton |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.8 кг |
| Габаритні розміри | 110х315х255 мм |
| Додатково | функція «Hot-Start», функція «Arc-Force», функція «Anti-Stick» |
| Діаметр електрода | 1.6-5 мм |
| Комплектація | зварювальний апарат, ремінь для переноски на плечі, фірмовий гофрокороб PATON™, штуцер для швидкознімного з'єднання газового шлангу, інструкція з експлуатації. |
| Напруга живлення | 220 / 230 В |
| Напруга холостого ходу | до 70 В |
| Номінальна споживана потужність | 6.1 кВА |
| Сила тока | 200 А |
| Ступінь захисту | IP21 |
| Тип зварювального струму | постійний/змінний (AC/DC) |
| Тип зварювання | TIG / ММА / MIG / MAG |
| Тривалість навантаження (ТН) | 45% |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 699 ₴





